Vabilo: Prijava na 4. tekmovanje v izdelavi električnih koles

Laboratorij za energetiko poziva k prijavam na tekmovanje v izdelavi električnih koles, ki ga prirejajo že četrto leto zapored.

Besedilo vabila:

Spoštovani dijaki in študentje,

v kolikor želite popestriti svoje študijske vsebine, vas vabimo, da se prijavite na 4. dijaško in študentsko tekmovanje v izdelavi e-koles. Tekmovanje vam omogoča, da predstavite svojo inovativnost in potencial, razvijete praktične izkušnje ter sodelujejo pri razvoju novih rešitev na področju električno podprtih pogonskih sistemov za kolesa.

Koraki tekmovanja so:

• Sestavite ekipo 2-5 članov
  • Izberite tekmovalno kategorijo (cestno ali odprto)
  • Modro preučite tehnično rešitev in izdelajte električno kolo
  • Pridite v Maribor, kjer boste v mesecu maju 2015 tekmovali v treh tekmovalnih disciplinah
  • Lepo se bomo imeli, vsak član pa bo prejel tudi potrdilo o sodelovanju
  • Enostavno, mar ne? Zato pohitite s prijavami, ki jih sprejemamo na e-bikes@um.si.

Organizator tekmovanja je Laboratorij za energetiko Fakultete za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Univerze v Mariboru, ki želi s tekmovanjem povečati zanimanje mladih za tehniko in okrepiti njihovo vključevanje v učinkovitejše povezovanje med raziskovalno sfero ter tehnološkim razvojem gospodarstva.

Rok za informativne pred-prijave in izkazan interes je do 15.11.2014.

Tekmovanje se bo izvedlo samo v primeru zadostnega števila prijavljenih ekip.

Za dodatna vprašanja nas kontaktirajte po elektronskem naslovu e-bikes@um.si, oziroma nas pokličite na 02 220 7053.

Vljudno vabljeni!

Več podrobnosti o tekmovanju v dokumentu: Povezava

Periferno poročilo z letošnjega, tretjega tekmovanja: Periferija