Krvodajalska akcija

Včeraj, 8.12.2014,  je na Tehniških fakultetah UM skorajda že tradicionalno potekala krvodajalska akcija v sklopu dogodka »Poženi srce, daruj kri!«, ki ga organizira Študentski svet Univerze v Mariboru. Danes se akcija zaključuje na Centru za transfuzijsko medicino, naslednjič pa bo mogoče na tehniških fakultetah darovati kri – če gre soditi po trendu zadnjih let in visoki udeležbi – konec maja 2015.

Obiskanost je bila visoka in pri ždenju v vrsti za stol za odvzem krvi se je darovalec utegnil načakati. Je pa bilo okrepčilo na koncu posega, vsaj za večino, tega vredno.

Akcija »Poženi srce, daruj kri!« postaja iz leta v leto boljši primer dobrega pristopa k ozaveščanju o pomembnosti darovanja krvi – in dobrega oglaševanja dogodka. Uspeh in prepoznavnost z razlogom.

[fbalbum url=”https://www.facebook.com/media/set/?set=a.901621506529743.1073741834.549215585103672&type=1″ limit=”30″]