Obštudijski sejem

Študentsko življenje ni samo obiskovanje predavanj in prebiranje knjig. Svoj vsakdan si lahko popestrimo na različne načine. Kako?

Tutorji FERI so konec prejšnjega tedna, v avli G2 objekta, organizirali Sejem obštudijskih dejavnosti. Na njem so se nam predstavile različne organizacije, društva in iniciative, ki ponujajo vrsto aktivnosti – od športa, izobraževanja in potovanja:
ESN Maribor – kontakt: info@esn-mb.si

AEGEE – kontakt: petra.zula@aegee-maribor.si

IAESTE – kontakt: boris.sajnovic@iaeste.si

BEST – kontakt: tara.simonic@gmail.com

Demola Slovenia – kontakt: kstojmenova@gmail.com

Student Cuts – kontakt: jaka.polutnik@um.si

Tovarna Podjemov – kontakt: info@tovarnapodjemov.org

Karierni center UM – kontakt: matej.kosi@um.si

Zdrava Zabava – kontakt: urska@zdravazabava.com

Študentski svet Univerze v Mariboru – kontakt: studentskisvet@um.si

Študentski svet FERI – kontakt: gregor.nikolic@um.si

periFERIja – kontakt: periferija.ssferi@um.si

Tukaj si lahko ogledate nekaj fotografij: http://ssferi.um.si/gallery/1851-2/

Če te je katera organizacija, društvo ali iniciativa pritegnila, jih kontaktiraj, se jim pridruži in si popestri svoje študentsko življenje!

O avtorju / Pia Prebevšek

Dobra glasba & dobre knjige + iskreni ljudje + moja Sony in Phony + Haribo bomboni + shopping + štirje letni časi v vseh oblikah = me happy 🙂

Pia Prebevšek

Dobra glasba & dobre knjige + iskreni ljudje + moja Sony in Phony + Haribo bomboni + shopping + štirje letni časi v vseh oblikah = me happy :)