Finale UNI lige 2015

Za žogo bi lahko rekli, da ni izbirčna in ne diskriminira ljudi. Za njo se podi na milijone ljudi po vsem svetu, v vseh narodnostih, rasah, družbenih slojih ne glede na spol. In tudi na Univerzitetni ligi prvakov Univerze Maribor 21. 4. 2015 v UŠC Leona Štuklja so se za žogo podili študentje mariborske univerze. Pomerili so se v treh disciplinah in sicer v odbojki, košarki in nogometu. Pokazali so, svoje športne sposobnosti in v dvorani ustvarili pravo športno vzdušje.

Naši Ferijevci so se borili do konca z vsako mišico, ki jo imajo. Na koncu so si naši favoriti, pri nogometu izborili odlično 2. mesto.

Navijači so glasno navijali za svoje »študijske kolege« in jih bodrili, da so vztrajali do konca. In takšni so bili končni izidi:

DISCIPLINA 1.     MESTO 2.     MESTO 3.     MESTO
ODBOJKA (Ž) MF PF PEF
ODBOJKA (M) FKKT MF FS
KOŠARKA EPF FVV FERI
NOGOMET MF FERI FS

Spodaj pa si poglejte nekaj utrinkov iz tekem: