MISIJA ZA BODOČE BRUCE

V petek in danes so po vsej Sloveniji potekali informativni dnevi na fakultetah, prav tako tudi na naši. Tako so se morali bodoči študentje v teh dneh ubadati z mislijo v svojem nadaljnjem šolanju in naša fakulteta jim je s svojim programom z veseljem priskočila na pomoč.

Najprej je za vse dijake potekala uvodna predstavitev.  12.2 ob 10h je bila v avli , ob 15h in danes pa je potekala v predavalnici Alfa.

DSC_0884

Po predstavitvi so se dijaki razdelili v skupine in si na podlagi tega za katero smer so se zanimali, pogledali laboratorije.

Dijaki zainteresirani za program elektrotehnike in mehatronike so si imeli možnost ogledati:

Laboratorij G-030

Laboratorij G-327

Laboratorij G-029

Laboratorij Lumen

Dijaki, ki pa so se zanimali  za programe medijskih komunikacij, računalništva in informatike pa so si ogledali:

Studio

Laboratorij Newton

Laboratorij Weber

Laboratorij Becquerel

Po ogledih so sledili še podrobni opisi posameznega programa v učilnicah, kjer so jim naši profesorji in študentje predstavili predmetnik, način študija in seveda študijsko življenje.

Študentski svet FERI pa je na svoji stojnici poskrbel, da promocijskega materiala za dijake ni manjkalo.

dddd

Fotografinji: Nina Katarina Bračko in Špela Goričnik