Zbiranje sladkarij in igrač

December je na Univerzi v Mariboru tudi letos dobrodelno obarvan, saj že četrto leto zbiramo igrače in sladkarije za otroke.

Študentski svet Univerze v Mariboru v sodelovanju z Zvezo prijateljev mladine Maribor, že četrto leto zbira igrače in sladkarij za otroke iz socialno ogroženih družin.

Zbiralna akcija poteka do 16. 12. 2016, škatlo za dobrine pa lahko najdete v knjižnici Tehniških fakultet in pri Referatu za študentske zadeve. Študenti in zaposleni Univerze v Mariboru že več let jasno kažejo, da jim je še kako mar za stisko ljudi in da so sposobni stopiti skupaj ter pomagati tistim, ki to najbolj potrebujejo. Upamo in prepričani smo, da bomo letos ponovno osrečili mnogo otrok ter jim narisali nasmeh na obraz.

O avtorju / Žiga Novak